Upravit stránku

pátekVážení a milí rodiče, krásní a úžasní plaváčci,

už nám moc chybíte a těšíme se, že se snad již brzy sejdeme v našem klubu.

Zatím, dle posledních informací, to vypadá, že bychom mohli otevřít již 25.května a rozjet konečně jarní kurzy. Abychom plavali déle než jen do konce školního roku prodlužujeme jarní kurz až do července:

25.5. - 24.7. (úterý - pátek 9 lekcí, pondělí 8 lekcí)

Chceme ponechat týdenní rozvrh tak, jak jste se na něj hlásili v průběhu března, rezervace v těchto kurzech jsou stále aktivní. Proto Vás moc prosíme, pokud jste si svou účast rozmysleli, dejte nám to co nejdříve vědět. Rozvrh se bude upravovat podle Vašeho zájmu a počtu přihlášených. Případní noví zájemci se mohou přihlašovat přes náš rezervační formulář.

V současné době nejsme schopni přesně určit, zda výše uvedený termín jarního kurzu bude platný. Pokud se datum jakkoliv změní, budeme Vás včas informovat. Ale již nyní jsme připraveni rozjet provoz ve chvíli, kdy bude otevření bazénu povoleno.

Víme, že situace není jednoduchá pro nikoho z nás. Tento zásah Vyšší moci je zcela výjimečný, a proto je nutné k celé situaci přistupovat s nadhledem a pochopením i z Vaší strany. Není možné zcela splnit všechny Vaše přání a požadavky. Přesto se budeme ze všech sil snažit vyhovět Vám tak, jak to ve stávajících podmínkách bude možné.

Nevychozené lekce zimního kurzu, které byly zrušeny v souvislosti s výše uvedeným nařízením Vlády ČR, a případné starší náhrady za lekce, budou řešeny následovně:

1. Ti z Vás, kteří jste měli uhrazený celý zimní kurz a přišli jste kvůli nařízeni Vlády o lekce a zároveň pokračujete na jarním kurzu, si je budou moci nahradit  tímto způsobem:

V jarním kurzu stávající klienti (ti, co zaplatili celý zimní kurz), budou platit o 2 lekce méně.

Zbývající lekce si budou moci tito stávající klienti vybrat formou náhrad v kurzech následujících, nejpozději do konce podzimního kurzu (prosinec 2020). Tyto náhrady jsou podmíněny účastí a úhradou celého nejblíže zahájeného kurzu od otevření plaveckého klubu.

Starší náhrady ze zimního kurzu (před uzavřením bazénu) si budete moci zapisovat standardně přes náhradový systém Auksys. Případné náhrady z předešlých kurzů budeme řešit individuálně, dle situace a kapacity. V současnosti je nad možnosti Klubu řešit náhradní hodiny, které má klient nastřádány z minulého roku.

2. Pro ty z Vás, co již nechcete pokračovat v následujících kurzech a nadále nebudete využívat služeb našeho Klubu máme tyto informace:

Požadavky klientů, kteří již nechtějí pokračovat v nastávajících kurzech, ale budou si chtít vybrat neodplavané lekce zrušené nařízením Vlády ČR, budeme řešit individuálně dle kapacitních možností klubu. Tyto náhrady si klienti budou moci vybrat nejpozději do konce podzimního kurzu (prosinec 2020). Zápis nebude možný přes náhradový systém Auksys, ale pouze telefonicky či e-mailem (viz naše kontaktní údaje). Starší nevybrané lekce již nebude možné nahradit. Bazén nebyl uzavřen z důvodu Klubu, ale díky naprosto mimořádné situaci, kterou nebylo možné předvídat. V tomto případě se kurzovné nevrací.

Moc a moc pozdravujte naše malé plaváčky a již brzy na viděnou.

Váš

KLUB DRACO