Upravit stránku

OPATŘENÍ V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM (Aktualizováno k 1.říjnu 2020)

Dle posledních informací jsou bazény ve výjimce a nebude se na ně vztahovat limit 10 osob ve vnitřních prostorách. Kurzy tedy v následujícíh týdnech poběží dle standradního rozvrhu. Sledujte prosím svůj email, facebook nebo instagram. Kdyby se cokoliv změnilo, dáme vám to vědět.

• při vstupu do prostoru klubu je povinnost vydezinfikovat si ruce
  • v prosterech klubu je povinnost mít nasazenou roušku (nemusí být v bazénu, sprchách a při jídle)
  • v prostorech klubu jsou povoleny toalety a sprchy
  • pomůcky v bazénu budou využívány v omezené míře a pravidelně dezinfikovány
  • na lekce choďte prosím bez známek choroby (při jakýchkoliv známkách nemoci - např.rýma, kašel - vás recepční či instruktor/ka má právo nevpustit na lekci plavání)
  • prosím nechoďte na lekce příliš brzy a snažte se pobyt v prostorách mimo bazén omezit na minimum
  • pokud je to možné, prosíme, aby s dítětem na plavání chodil pouze jeden rodinný příslušník. Pokud přijde více dospělých, je nutné se domluvit na recepci, zda se můžete jít k bazénu podívat na děti. Pokud by se sešlo na jedné lekci více návštěvníků, u bazénu se musíte prostřídat.

• Na každé dítě bude vydán pouze 1 klíček k šatně. Dopředu si tedy rozmyslete, zda do bazénu půjde maminka nebo tatínek.

• dětský koutek bude v provozu s omezeným množstvím hraček