Upravit stránku

Krásný den všem,

Dnes jsme se dozvěděli skvělou zprávu, že již příští týden v pondělí 31.května můžeme otevřít všechny kurzy plavání.

Rozvrh zůstává stejný a až do 2.července se pojede v normálním režimu každý všední den.

 

Čtvrtečním kurzům zbývá doplavat pouze 5 lekcí, takže budou tímto končit a poslední lekce proběhne 1.července.

 

Následuje červencový týden, kdy jsou dva státní svátky – pondělí 5.7. a úterý 6.7., kdy bude zavřeno, zároveň bude zavřená i středa 7.7. kvůli dovoleným našich instruktorek. Ale pátek 9.7. proběhne normálně.

 

Dále se pokračuje od 12.7. do 16.7., v tomto týdnu budou kurzy v pondělí, úterý, středu a pátek. Tímto si všechny své lekce odplavou úterní, středeční a páteční kurzy.

 

Poslední lekce pondělních kurzů se pak odplave 19.července.

 

Všechny tyto své lekce uvidíte v Auksysu s již správnými daty nejpozději v neděli 30.5. (případně na konci emailu je tabulka). Zároveň s tím bude v Auksysu spuštěno i omlouvání a zápis na náhrady. Prosíme rodiče o trpělivost, nejpozději v neděli večer už by vám tam vše mělo fungovat. Případně své omluvenky můžete prozatím posílat o víkendu přes email.

 

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ:

 

  1. PŘI VSTUPU DEZINFEKCE RUKOU
  2. NUTNÉ PROHLÁŠENÍ O NEGATIVNÍM PCR TESTU (test nesmí být starší než 7 dní) NEBO ANTIGEN TESTU (test nesmí být starší než 72 hodin), PŘÍPADNĚ POTVRZENÍ O PRODĚLANÉM COVIDU V POSLEDNÍCH 180 DNECH NEBO OČKOVÁNÍ (NEMUSÍ MÍT DĚTI DO 6 LET) Pozn. My nejsme ze zákona povinni tato prohlášení kontrolovat, ale v případě že by přišla kontrola z Hygieny, je nutné toto mít u sebe.
  3. RESPIRÁTORY POVINNÉ POUZE PŘI VSTUPU NEBO PŘI POSEZENÍ NA RECEPCI, NENÍ NUTNÉ VE SPRCHÁCH, BAZÉNU A PŘI KONZUMACI POTRAVIN
  4. PROSÍM, NEPODCEŇUJTE BEZPEČNOST A PŘI JAKÉKOLIV ZNÁMCE ONEMOCNĚNÍ, ZŮSTAŇTE RADĚJI DOMA

 

Nahoru