Kurzy

Rozvrh kurzů na našich stránkách nenajdete. Po vyplnění rezervace vám nabídku volných termínů pošleme do e-mailu dle věku a zkušeností dítěte.

KURZY PLAVÁNÍ

PLAVÁNÍ KOJENCŮ A BATOLAT (5 měsíců - 3 roky)

Kurzy plavání kojenců a batolat jsou rozděleny podle věku v rozmezí cca 3 měsíců. S kurzy je možné začít od ukončeného pátého měsíce dítěte a probíhají zhruba do 3 až 3,5 let. Děti tyto kurzy vždy absolvují s jedním z rodičů. Délka jedné lekce je 30 minut.

Kurzy jsou vypisovány třikrát ročně, a to v období září-prosinec, leden-březen, duben-červen. Každý kurz má tedy jiný počet hodin v závislosti na délce měsíce, či množství prázdnin a státních svátků. Je také možné absolvovat hodinu jednotlivě, pokud se nejdřív chcete podívat, jak hodiny probíhají, či nechcete kupovat celý kurz. Jednotlivá hodina ale vychází dráž (viz. ceník ) a také je omezena maximální kapacitou kurzu, která je šest dětí.

Kurzy plavání kojenců a batolat si můžete rezervovat.

Plavání dětí

PLAVÁNÍ DĚTÍ (3 - 8 let)

Kurzy plavání dětí jsou pro děti od 3 do 6 let. Děti již plavou samy bez rodičů ve vodě. Délka jedné lekce je 45 minut a kapacita je maximálně 6 dětí.

Pro pokročilejčí děti (cca 6-8 let, nejlépe v návaznasti na předchozí kurzy plavání bez rodičů) nabízíme kurz zaměřený na výuku plaveckých způsobů a základy potápění. V kurzu jsou maximálně 4 děti.

Naše výuka probíhá pod odborným vedením cvičitelky plavání a vodní záchranářky. Lekce je vedena hravou, nenásilnou formou. Děti se postupně otužují a seznamují s vodou pomocí říkanek. Začínají si osvojovat plavecké dovednosti, orientaci ve vodě a dále osvojení základních plaveckých dovedností, která postupuje do výuky plavání. Nejdůležitější metodou při aktivitách dětí je hra a motivace veškeré pohybové činnosti, protože při hře voda není nepříjemným prostředím.

Kurzy plavání dětí si můžete rezervovat.

Vaničkování

VANIČKOVÁNÍ (6 týdnů - 5 měsíců)

Vaničkování je určeno pro miminka od 6. týdne a probíhá zhruba do 5 měsíců dítěte. Lekce trvá 30 minut. Lze zakoupit i kurz vaničkování, který má 5 lekcí.

Kurzy vaničkování si můžete rezervovat.

PLAVÁNÍ TĚHOTNÝCH

Kurz plavání těhotných je určen pro ženy od počátku těhotenství až do 38. týdne, ale záleží také na pocitech každé nastávající maminky. Je možné zakoupit celý kurz pro těhotné, který probíhá ve výše zmíněných třech obdobích, ale i jednotlivé hodiny, pokud jsou volné. Kapacita lekce je 6-8 maminek a lekce je na 50 minut.

Kdy cvičíme:

V současné době neprobíhá.

Kurzy plavání pro těhotné si můžete rezervovat.

KURZY ANGLIČTINY

Kurzy angličtiny

DRAGOON ENGLISH

Kroužek je určen pro děti od 3 do 7 let. Výuka probíhá přirozenou formou skrze písničky, hry či výtvarnou činností. Jedna lekce má vždy 30 až 45 minut.

Konání kurzu: Pondělí: 17:15

Kurzy angličtiny si můžete rezervovat.

NABÍDKA PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Nově otevřený plavecký klub nabízí skupinové plavání pro mateřské školy. Počet dětí ve skupině 4-8 dětí. Naše výuka probíhá pod odborným vedením cvičitelky plavání a vodní záchranářky. Lekce trvá 45 minut a je vedena hravou, nenásilnou formou. Děti se postupně otužují a seznamují s vodou pomocí říkanek. Začínají si osvojovat plavecké dovednosti, orientaci ve vodě a dále osvojení základních plaveckých dovedností, která postupuje do výuky plavání. Nejdůležitější metodou při aktivitách dětí je hra a motivace veškeré pohybové činnosti, protože při hře voda není nepříjemným prostředím.

Dále nabízíme možnost natáčení plaváčků z lekcí nebo individuálně.

Spolupráci s námi navázala například Jazyková školka Smarties - Praha 4 Braník.

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte.

AQUA FITNESS

Aqua fitness

Aqua fitness je zábavná forma cvičení, která využívá přirozeného odporu a vztlaku vody a představuje nenásilnou, avšak účinnou formu fyzické zátěže. Voda funguje jako přirozený a pohodlný polštář. Pokud se však budete ve vodě pohybovat, bude proti vašemu tělu působit ve všech směrech její odpor, který je zhruba 12krát větší než na suchu. Intenzita cvičení je dána zejména rychlostí pohybu. Pohyb ve vodě má jednu obrovskou výhodu - umožňuje aerobní trénink se stejným efektem, ale s nižší tepovou frekvencí než cvičení na souši. Teplota vody zabraňuje přehřátí a rychleji zklidňuje teplotu tělesného jádra i pokožky.

Pozitivní účinky na tělo a mysl:

Aqua fitness se u nás cvičí ve slaném bazénu hloubky 1,3 m. Cvičení probíhá 50 minut a může cvičit úplně každý, nejsou zde žádná výkonnostní, věková ani váhová omezení. Vhodné je to i pro seniory.

Kdy cvičíme:

momentálně neprobíhá

Vzhledem k omezenému počtu míst v bazénu je nutné si lekci dopředu zarezervovat.

Lekce Aqua fitness si můžete rezervovat zde.